פנייתך התקבלה בהצלחה ותטופל בהקדם על ידי צוות האתר!

עד שנחזור אליכם, מוזמנים בינתיים לקרוא מידע נוסף באתר

מומחה קטרקט

הדרך הטובה ביותר להחזיר את הראייה הבריאה היא באמצעות טיפול נכון בעיניים ושמירה על תחזוקה מיטיבה במשך היום יום. עם זאת, ישנן תופעות בלתי ניתנות

קרא עוד »

הקשר המפתיע: כיצד עישון משפיע על מרכיבי עדשות מגע

כשמדובר בהשפעות המזיקות של עישון, רוב האנשים מודעים לסיכונים לריאות, ללב ולבריאותם הכללית. עם זאת, קיים קשר מפתיע בין עישון למרכיבי עדשות מגע, שרבים עשויים שלא להיות מודעים אליו. אם אתה מרכיב עדשות מגע ומעשן, חשוב להבין כיצד עישון יכול להשפיע על בריאות העיניים שלך ועל היעילות הכוללת של עדשות המגע שלך.

קרא עוד »

שפר את החזון שלך: היתרונות של עדשות מולטיפוקל

שיפור איכות החיים שלך מתחיל בטיפול בבריאות שלך, והיבט אחד שאסור להזניח הוא החזון שלך. בין אם אתה מרכיב משקפיים במשך שנים או שאתה רק מתחיל לחוות שינויים בראייה שלך, התחשבות בעדשות מולטיפוקל יכולה לשפר מאוד את הראייה והרווחה הכללית שלך.

קרא עוד »

7 בעיות בריאות נפוצות הנגרמות משימוש ממושך במחשב

עבודה מול מחשב הפכה לחלק נפוץ בחיי היומיום שלנו, במיוחד במדינה מונעת טכנולוגיה כמו ישראל. למרות שזה ללא ספק הפך את חיינו לנוחים יותר, זה מגיע גם עם חלקו ההוגן של בעיות בריאותיות. שימוש ממושך במחשב יכול להוביל לבעיות שונות שיכולות להשפיע על הרווחה הכללית שלנו. במאמר זה, נחקור שבע בעיות בריאות נפוצות שנגרמות לרוב מבילוי מופרז מול המחשב.

קרא עוד »

הגבר את המשחק האתלטי שלך עם עדשות מולטיפוקל ומדרסים

כספורטאי, אתה כל הזמן דוחף את הגוף שלך לגבולותיו. בין אם אתה ספורטאי מקצועי או לוחם סוף שבוע, אתה יודע שכל יתרון קטן חשוב. לכן חשוב להחזיק את הציוד והציוד הנכונים שיעזרו לך לבצע את הביצועים הטובים ביותר שלך. שני ציוד שיכול לעשות הבדל גדול הם עדשות מולטיפוקל ומדרסים. במאמר זה, נחקור כיצד שני הפריטים הללו יכולים לעזור לך להגביר את המשחק האתלטי שלך.

קרא עוד »

המשמעות של נגישות בשנת 2023: עדשות מגע ומכשירי שמיעה

נגישות תמיד הייתה היבט חשוב בחיינו, במיוחד בעידן המודרני בו הטכנולוגיה משחקת תפקיד משמעותי. מעדשות מגע ועד עדשות מגע מולטיפוקליות, עברנו כברת דרך מבחינת נגישות. עם זאת, ישנו תחום אחד שעדיין צריך תשומת לב: מכשירי שמיעה.

קרא עוד »

ראייה צלולה: כיצד לנקות רעלים לאחר הרכבת עדשות מולטיפוקל

הרכבת עדשות מולטיפוקל יכולה להוות הצלת חיים למי שזקוק למשקפי מרשם כדי לתקן את הראייה. עם זאת, שימוש ממושך בעדשות מולטיפוקל עלול להוביל למאמץ בעיניים, כאבי ראש ואפילו בחילות. ניקוי רעלים בעיניים לאחר הרכבת עדשות מולטיפוקל הוא חיוני לשמירה על בריאות עיניים טובה. במאמר זה, נדון בדרכים שונות לניקוי רעלים בעיניים לאחר הרכבת עדשות מולטיפוקל.

קרא עוד »

מבצעים מטורפים מבית

החל מ -3,800 ₪ , תלוי בקופת החולים , ובסוג הכרטיס לסבסוד.