מומחה קטרקט

הדרך הטובה ביותר להחזיר את הראייה הבריאה היא באמצעות טיפול נכון בעיניים ושמירה על תחזוקה מיטיבה במשך היום יום. עם זאת, ישנן תופעות בלתי ניתנות לטיפול אלא באמצעות ניתוח מתאים. ניתוח קטרקט הינו בין הניתוחים היעילים ביותר ובין אלו שנחשבים לבעלי אחוזי הצלחה גבוהים.

 

מהו קטרקט?

קטרקט הוא מצב בו עדשת העין נעשית עכורה כתוצאה מגורמים שונים מה שגורם לירידה ביכולת הראייה ומשפיע משמעותית על יכולת התפקוד של האדם. אדם הסובל מקטרקט עלול למצוא את עצמו מתקשה בתפקוד בסיסי ונאבק כדי לראות בקושי את מה שבעבר היה רואה בבהירות רבה.

למעשה, קטרקט הינו בין הסיבות העיקריות לירידה באיכות הראייה בעולם המערבי וככזה, הוא גם הגורם המרכזי לעיוורון. אנשים הסובלים מקטרקט מתלוננים רבות על הצורך שלהם בעזרה בתפקוד, אינם מצליחים למלא את המשימות היומיות שלהם לבד וגם משקפיים לא עוזרים במקרים הללו. לפיכך, ישנה חשיבות מרבית במציאת הפתרון היעיל והאפקטיבי האמיתי. ברוב המקרים, פתרון זה הינו ניתוח קטרקט אצל מומחה קטרקט.

ניתוח קטרקט אצל מומחה קטרקט מתחיל בקביעת פגישה. באמצעות שיחה אישית ואבחון מקצועי על ידי הרופא יהיה קל יותר לדעת בדיוק אילו הליכים פרוצדוראליים יכולים לסייע במקרה של קטרקט וכיצד ניתן לשפר את המצב.

קטרקט מתפתח בעיקר בשל נסיבות הגיל ובמקרים רבים לאחר גיל 60. מבוגרים רבים מוצאים את עצמם מתמודדים עם קטרקט בגילאים מבוגרים כאשר בהיעדר טיפול מתאים, ההתדרדרות בראייה הולכת ומתגברת. קטרקט יכול להתפתח גם במקרים בהם יש חשיפה מוגברת לקרינה, מה שמעמיד את העיניים במצבים לא בריאים לה. אין ספק כי הצורך באיתור פתרון הוא חיוני ומצריך מענה מידי.

גורמים נוספים שיכולים להביא להתפתחות קטרקט כוללים תזונה לקויה, סכרת, שינויים מטבוליים, עישון ואורח חיים ירוד, שימוש בתרופות מסוימות, עודף משקל ועוד.

בהיעדר טיפול התסמינים הולכים ומתגברים עד שהם הופכים להיות כמעט בלתי נסבלים והתפקוד בלתי אפשרי. אם אתם צריכים להחליף משקפיים בתדירות גבוהה, נעזרים באחרים למטרות פעולות בסיסיות, נזקקים לתאורה חזקה לצורך ראייה, מתקשים בזיהוי צבעים, רואים בראייה כפולה ובאופן כללי סובלים מירידה באיכות הראייה, סביר להניח שתצטרכו לבקר אצל רופא בהקדם.

על מנת למצוא מומחה קטרקט באיכות גבוהה חשוב שלא להתפשר על רמת המומחיות שלו. חשוב לערוך מעין "סקר שוק", לבדוק אילו מהמומחים מציעים אילו מהפתרונות וכמה מוניטין יש למומחים אלו להציע. המוניטין של מומחה לקטרקט יכול ללמד על מידת ההצלחה שלו ועל מידת המסירות שלו למקצוע, באופן שיכול ללמד על המקצועיות שלו בתחום והמידה בה הוא יכול לתרום מעצמו.

לא כל מומחה קטרקט יכול להתאים לצרכים האישיים שלכם ומסיבות אלו, ישנה חשיבות מרבית לחיפוש אחר מומחה קטרקט שעונה על הצרכים שלכם באופן מדויק.

למידע נוסף ליחצו – ד"ר אליק רוזנפלד

באנר המרכז לעדשות מגע
מיכאל ירנוש עדשות מגע

מיכאל ירנוש עדשות מגע

מיכאל ירנוש מומחה לעדשות מגע, עם ניסיון עשיר בתחום ואלפי לקוחות מרוצים. משתתף בכנסים, מעביר הרצאות, מנהל השתלמויות ופורומים מקצועיים.

מבצעים מטורפים מבית

החל מ -3,800 ₪ , תלוי בקופת החולים , ובסוג הכרטיס לסבסוד.