אודות

אתר מולטיפוקל מאפשר לכם לקבל מידע רחב ומקיף אודות עולם המולטיפוקל.

מולטיפוקל היא המצאה חדשנית המשלבת ראיה למרחקים רחוקים, קרובים ובינוניים בזוג משקפיים יחיד.

באתר מולטיפוקל תוכלו לקרוא מאמרים רבים על משקפי מולטיפוקל, על סוגי עדשות המולטיפוקל, על המחירים ועוד.

אתר זה אינו קשור לאף גוף המשווק משקפי מולטיפוקל – בקרוב נוסיף רשימה של חנויות משקפיים בישראל וכן השוואת מחירים של המותגים השונים.

החוש שאנחנו עושים בו את השימוש הגדול ביותר הוא ללא ספק חוש הראייה. אנחנו משתמשים בעיניים לאורך כל שעות היום, והעיניים מסייעות לנו בכל תחום בחיים ועבור ביצוע כל פעולה פשוטה שאנחנו יכולים לחשוב עליה. זו כנראה בדיוק העובדה שבגללה אנשים רבים כיום בעולם סובלים מליקויים כאלה ואחרים בראייה, ליקויים כאלה גורמים לכך שאותם אנשים לא יוכלו לראות כפי שצריך, אלא בצורה חלשה יותר מהנורמה. משקפיים – מהווים את הטיפול הפופולארי ביותר כיום לאנשים שסובלים מליקויי ראייה קלים. משקפיים הם כל כך נפוצות, עד כדי כך שכיום מדובר במוצר ופריט אופנתי של ממש. אולם, יש אנשים שלא מתחברים למשקפיים, ומרגישים כי מדובר בנטל על החיים שלהם – בדיוק בשביל זה, הקמנו את המרכז הישראלי לעדשות מגע.

המרכז לעדשות מגע הוא מרכז שמוביל בתחומו בארץ בתחום עדשות המגע – תחליף למשקפיים, אשר בלתי נראה לעין, ומתאים לאנשים שלא מתחברים למראה של המשקפיים על הפנים שלהם. עדשות מגע נעשות פופולאריות מיום ליום, ומדובר ללא ספק על תחליף נהדר עבור כל מי שרואה את עטית המשקפיים כנטל גדול על חייו. מיטב המומחים של המרכז הישראלי לעדשות מגע, ישמחו לסייע ולעזור לכם להתחיל להשתמש בעדשות מגע, ולהתאים את עדשות המגע לכל אחד ממכם.
אתר האינטרנט שלה המרכז לעדשות מגע הוא אתר אינטרנטי חדשני ומוביל בתחומו – אתר אינטרנט שנהגה על מנת לרכז עבורכם את כל המידע שאם צריכים בנוגע לעדשו מגע. באתר האינטרנט שלנו, תוכו למצוא מאמרים רבים שעוסקים בכל התחומים שאתם מעוניינים להשכיל בהם.

מיכאל ירנוש

הוא מתאם עדשות מגע תחת המרכז לעדשות מגע. ירנוש, נחשב לאחד המובילים בתחומו, ואחד מפורצי הדרך בתחום עדשות המגע במדינת ישראל. אם אתם סובלים מבעיות בעיניים, לא רואים טוב, רוצים לשפר את הראייה שלכם ולהנות משירות מקצועי, השאירו את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם עם מענה על כל השאלות. דרכנו תוכלו לשפר את איכות הראייה שלכם וכך גם את איכות חייכם. שרואים טוב מרגישים טוב.

באנר המרכז לעדשות מגע
מיכאל ירנוש עדשות מגע

מיכאל ירנוש עדשות מגע

מיכאל ירנוש מומחה לעדשות מגע, עם ניסיון עשיר בתחום ואלפי לקוחות מרוצים. משתתף בכנסים, מעביר הרצאות, מנהל השתלמויות ופורומים מקצועיים.

מבצעים מטורפים מבית

החל מ -3,800 ₪ , תלוי בקופת החולים , ובסוג הכרטיס לסבסוד.